Aktualności

Sprawy załatwiane w PCPR w Szamotułach – najczęściej zadawane pytania

Odbieramy od Państwa dziennie kilkanaście połączeń telefonicznych dotyczących spraw załatwianych przez PCPR w Szamotułach w czasie ograniczenia naszej działalności w okresie epidemii. Poniżej przedstawiamy odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.  Zestawienie będziemy na bieżąco uzupełniać, dlatego zachęcamy do odwiedzin naszej strony.

Czytaj więcej

Bardzo ważne informacje dotyczące orzeczeń o niepełnosprawności oraz kart parkingowych

31 marca 2020 r. weszła w życie ustawa o zmianie ustawy o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych oraz niektórych innych ustaw, która określa, o ile i w jakich przypadkach przedłużone zostaną orzeczenia oraz karty parkingowe, których ważność skończyła się lub dobiega końca.

Czytaj więcej

Ograniczenia w funkcjonowaniu Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Szamotułach

Informujemy, że na podstawie § 8 Rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 13 marca 2020 r. w sprawie ogłoszenia na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu zagrożenia epidemicznego (Dz. U. z 2020 r. poz. 433), wprowadzone zostały następujące ograniczenia w funkcjonowaniu Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Szamotułach: W okresie od 16 marca 2020 r. do odwołania w PCPR […]

Czytaj więcej

Informacja o zapytaniu ofertowym

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Szamotułach informuje, że w związku z realizacją projektu pn. „Usługi społeczne dla mieszkańców powiatu szamotulskiego”, ogłoszone zostało zapytanie ofertowe na realizację specjalistycznych usług opiekuńczych w formie fizjoterapii.

Czytaj więcej
Skip to content